Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Türkiye’de sınırsız filtre kahve hizmeti sunan uygulama: Frink
Türkiye’de sınırsız filtre kahve hizmeti sunan uygulama: Frink
iOS ve Android platformunda yer alan yerli bir girişim olan Frink, kullanıcıların sınırsız kahve almasına imkan tanıyor.

Bugün kahve tutkunlarına güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. iOS ve Android platformunda yer alan yerli bir girişim olan Frink, kullanıcıların sınırsız kahve almasına imkan tanıyor.

Kahve tutkunlarıyla kahve mağazalarını bir araya getiren uygulama sayesinde kullanıcılar sütlü veya sütsüz diledikleri boyda filtre kahve siparişinde bulunabiliyor. Kullanıcılar her saat kahve satın alabiliyor. Pek tabii kullanıcılar bu kahveleri Frink ile uyumlu kahve noktalarından alabiliyor. Kullanıcılar dilediklerinde uzaktan, dilediklerinde kahve dükkanlarındayken sipariş verebililiyor.

Kullanıcıların ilk etapta uygulamayı mobil cihazlarına indirmesi gerekiyor. GSM numarasıyla hesap oluşturulabiliyor. Daha sonrasında üyelik paketi seçiliyor. Bu işlemlerin ardından kullanıcılar kahve seçimini yapıp sipariş verebiliyor. Kullanıcılar siparişlerini QR kodla alıyor. Şu anda bu servis tüm Kahve Dünyası, Baylan ve Coffy mağazalarında kullanılabiliyor. Uygulamanın aylık ücreti 189 TL, yıllık ücreti ise 1.890 TL. Kullanıcılar diledikleri zaman aboneliklerini iptal edebiliyor.

Ücretler uygulamaya tanımlanan kredi kartları üzerinden sağlanıyor. Kullanıcılar arkadaş davet ettiklerinde 20 TL kazanabiliyor.  Servisin önümüzdeki günlerde farklı kahve noktalarında da görme ihtimalimiz mevcut. Uygulamanın iOS ve Android sürümlerini aşağıdaki linkler üzerinden indirebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://otuzsekiz.org/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!