Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Aşkı için yolunu kaybedenlerin dünyasında, davası için aşkını kalbinden çıkaranların hikâyesi… ADANIŞ KUTSAL KAVGA
Aşkı için yolunu kaybedenlerin dünyasında, davası için aşkını kalbinden çıkaranların hikâyesi…  ADANIŞ KUTSAL KAVGA
Aşkı için yolunu kaybedenlerin dünyasında, davası için aşkını kalbinden çıkaranların hikâyesi…
ADANIŞ KUTSAL KAVGA

11 MARTDA SİNEMALARDA

Aşkı için yolunu kaybedenlerin dünyasında, davası için aşkını kalbinden çıkaranların hikâyesi… ADANIŞ KUTSAL KAVGA

"Adanmışlar", İstanbul’u fethinin ardından Türklerin eline geçen önemli bir sırrı korumak için teşkilatlanmış olan bir gruptur. Sırrı korumak için her şeyi göze alan "Adanmışlar, sırrı ele geçirmek için çabalayan karanlık güçlere karşı zorlu bir mücadeleye girişir.

Yapımcılığını FFP Media adına Şenel İlhan’ın yaptığı, dağıtımını CGV Mars’ın üstlendiği merakla beklenen "Adanış Kutsal Kavga" filmi 11 Mart’ta seyirciyle buluşmak üzere gün sayıyor. Fragmanlarıyla büyük ilgi gören ve aksiyon sinemasında çığır açmaya hazırlanan "Adanış Kutsal Kavga" henüz Türkiye’de vizyona girmeden yurt dışına satılarak eşine az rastlanır bir başarıya imza attı.  

İsmail FilizEsra BilgiçBaki İlhanSerdar DenizNevzat YılmazAslıhan KaralarTurgay TanülküCenk KangözCan NergisErcüment Fidan ve Dilek Serbest gibi yıldız isimleri kadrosunda buluşturan film, Güney Kore, Tayvan, İspanya, İtalya ve Japonya’da seyirciyle buluşacak.

"Adanış Kutsal Kavga", dövüş sporları ve aksiyon sineması hususunda derin bir kültüre sahip Tayvan, Güney Kore ve Japonya’da büyük ilgi gördü. Filmin lisans anlaşması yapılan bu ülkelerde gösterilecek olması sinema çevrelerinde özellikle dikkate değer bir başarı olarak değerlendirildi.

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en başarılı aksiyon sahnelerini bünyesinde barındıran film, beş yüz yıllık kadim bir mücadelenin hikayesini anlatıyor. İstanbul’un fethinden sonra yarısı soylu Julius Ailesi’nde, yarısı ise gizemli "Adanmış"larda kalan efsanevi haritanın etrafında şekillenen bu soluk kesici aksiyon filmi, Türk sinemasında standartları yeniden belirleyecek!

"Adanış Kutsal Kavga" 11 Mart’ta vizyonda!

Film, 11 Mart'ta sinemalarda!

Oyuncular

İsmail Filizİsmail FilizEsra BilgiçEsra Bilgiç

Baki İlhanBaki İlhanSerdar DenizSerdar Deniz

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://otuzsekiz.org/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!